Hakkımızda

Fabrikamız

Sakarya Akyazı’da toplam 98.000 metrekare açık ve kapalı alan üzerinde kurulu fabrikamızın yıllık üretim kapasitesi 15.000 adet treylerdir. Mevcut durumda fabrikamızda 100 kişi üzerinde çalışan bulunmaktadır ve fabrikamız alanında Türkiye’de bulunan en büyük ve modern otomotiv fabrikalarından biridir. Fabrikamızla ilgili daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız…

Fabrikamız ISO 9001 sertifikasını sahip bulunmaktadır. Fabrikamızdaki yönetim birimimiz dışında, firma ana merkez ofisimiz İstanbul Yenibosna’da bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi ofislerimizde ve fabrikamızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. 

Lokasyon

Türkiye Doğu-Batı ve Kuzey-Güney akslarının kesiştiği noktada bulunması dolayısı ile dünyadaki en önemli pazarlara ulaşım için önemli bir konumdadır. Ülkenin konumu, özellikle yarı-treyler üretimi ve sevkiyatında uluslararası pazarlar için avantajlıdır. Nitekim limanlar ve diğer ticari yollar sayesinde bugün ORTHAUS olarak dünyanın birçok farklı ülkesine araçlarımızı satmaktayız.

Kalite Anlayışımız

İmalat süreçlerimiz bu konuda dünyadaki en son ve en yeni teknolojileri takip etmektedir. Kaynak hattımız ve boyahanemiz tamamen robotik otomasyon sistemi ile çalışmaktadır. Boyama sürecinde kullandığımız Katoferleme teknolojimiz sayesinde, araçlarımıza 10 yıl paslanmazlık garantisi verebilmekteyiz. Fabrikamızla ilgili daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız…

Fabrikamız farklı ve özel müşteri ihtiyaçlarına çok hızlı cevap verebilmektedir. AR-GE ve Tasarım departmanlarımızda bulundurduğumuz son teknoloji donanım ve yazılım sayesinde müşterilerimiz özel tasarım ihtiyaçlarını kısa bir sürede karşılayabilmekteyiz. Sürekli AR-GE yaklaşımı ile imalatımızı her an daha verimli bir noktaya taşırken, aynı zamanda müşterilerimizi ve bayilerimizi rekabette öne geçirecek araç kalitemizi her gün daha da mükemmelleştiriyoruz.  

 
Teknoloji

Teknoloji

 
AÇIK POZİYONLAR

Açık pozisyonlarımızı incelebilirsiniz.
Bu sitedeki bilgiler Orthaus Trailer A.Ş. Tarafından genel kullanım amaçlı hazırlanmıştır.

Bu sitedeki bilgiler Orthaus Trailer A.Ş. Tarafından genel kullanım amaçlı hazırlanmıştır.